AČMK - hráči


Miroslav HAVLÍK(42 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2005
  

účastník 33 turnajů, z toho 10x vítěz turnaje a 5x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 12 (3) / 7 (0)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:1)Bárta ml. Petr 
(44.9 %) +1O pohár CCCC '06čtvrtfinále
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16semifinále
 
(2:0)Bárta st. Petr 
(97 %) +10O pohár CCCC '10skupina D
 +14Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
(99.6 %) +12Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +22Pohár města Hořic '11skupina C
 +23Pohár města Hořice '14skupina D
 
(2:0)Borák Michal 
(84.2 %) +6Velikonoční turnaj '11finále
 +13Kroketová Praha '12semifinále
 
(1:0)Burian Bohumil 
(97.3 %) +5Loser cup '07Process 1. kolo
 
(1:0)Bury Hynek 
(99.1 %) +12Kroketová Praha '12skupina A
 
(1:0)Cisovská Tereza 
(97.1 %) +14Velikonoční turnaj '11skupina A
 
(0:1)Cisovský Marek 
(94 %) -1(t)Loser cup '07Process 2. kolo
 
(1:0)Čihák Jiří 
(96.8 %) +11Kroketová Praha '12skupina A
 
(4:1)Čihák Jan 
(60 %) -4(t)O pohár CCCC '10skupina D
 +8Pohár města Hořic '11
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +22Pohár města Hořice '14finále
 +8Kroketová Praha '19semifinále
 
(2:4)Dehner Jan 
(86.2 %) -10Telčský pohár '05skupina D
 -10Velikonoční turnaj '063. průchod
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +6Velikonoční turnaj '11semifinále
 -10Kroketová Praha '12skupina A
 +11Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
(96.9 %) +9Havířovský pohár '05osmifinále
 
(4:4)Doskočil Václav 
(58.5 %) -5(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 -10Telčský pohár '07skupina B
 -4(t)O pohár CCCC '10skupina D
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 +8O pohár CCCC '19skupina B
 +17Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 +11Telčský pohár '19finále
 
(2:0)Draslar Petr 
(97.2 %) +9O pohár CCCC '11skupina A
 +4Pohár města Hořic '11plate skupina B
 
(3:6)Hajn David 
(41.7 %) -10O pohár CCCC '06semifinále
 +3Podzimní CCCC turnaj '07finále
 -3Svatováclavský turnaj '11finále
 -12Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 -12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13semifinále
 +11Pohár města Hořice '14semifinále
 +15Telč croquet all-round cup AC '15semifinále
 -20Telč croquet all-round cup AC '19finále
 
(3:2)Hajnová Hana 
(80.9 %) -2(t)Telč croquet '07Draw 1. kolo
 +5Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -12Telč croquet all-round cup AC '16skupina B
 +4Kroketová Praha '19skupina B
 +6O pohár CCCC '19semifinále
 
(7:2)Hazdra Štěpán 
(96 %) +1(t)Telčský pohár '05skupina D
 -4(t)Velikonoční turnaj '061. průchod
 +8(t)O pohár CCCC '06skupina F
 +4(t)Telčský pohár '11plate skupina A
 +10Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 +14Telč croquet all-round cup AC '16plate semifinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 +26Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 +21Telčský pohár '19čtvrtfinále
 
(1:0)Jaroš Erik 
(97.6 %) +6Kvalifikace na MR 2006 '052. kolo
 
(3:0)Jaroš Robert 
(85 %) +7Telčský pohár '07skupina B
 +8Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 +14Svatováclavský turnaj '11Process semifinále
 
(0:1)Jarošová Martina 
(94.2 %) -14Telčský pohár '05osmifinále
 
(1:0)Klenner Libor 
(99.1 %) +3Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
(98.2 %) +8Kvalifikace na MR 2006 '051. kolo
 
(6:0)Kotyk Michal 
(93.2 %) +8Telč croquet all-round cup AC '133. průchod
 +13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +2Telč croquet all-round cup AC '16plate finále
 +4(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 +10Kroketová Praha '19skupina B
 +8O pohár CCCC '19finále
 
(7:1)Král Jan 
(92 %) +11Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 -1Telčský pohár '11osmifinále
 +8Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +8Telč croquet all-round cup AC '12plate finále
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina D
 +1(t)Telč croquet all-round cup AC '17semifinále
 +21Telčský pohár '19semifinále
 
(7:1)Králová Anna 
(91.6 %) +10Podzimní CCCC turnaj '10semifinále
 -1(t)Svatováclavský turnaj '11Draw semifinále
 +14Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 +5Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 +24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +15Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 +6Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 +9O pohár CCCC '19skupina B
 
(0:1)Majer Tomáš 
(97.9 %) -5Velikonoční turnaj '064. průchod
 
(1:3)Marták Ivo 
(52.7 %) -9(t)Loser cup '07Draw 2. kolo
 +1Podzimní CCCC turnaj '07semifinále
 -3Velikonoční turnaj '11skupina A
 -5MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(0:1)Navrátilová Martina 
(89 %) -3MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 
(2:0)Pavlů Michal 
(96.6 %) +7Kvalifikace na MR 2006 '053. kolo
 +4(t)Telč croquet '07Process 1. kolo
 
(6:3)Plachý Jiří 
(53.8 %) -7Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 -11Telč croquet '06Process 1. kolo
 +4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '06skupina D
 +12Svatováclavský turnaj '11Process finále
 +12Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 -3Telč croquet all-round cup AC '17finále
 +1(t)Kroketová Praha '19skupina B
 +12Kroketová Praha '19finále
 +11Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 
(0:2)Rejmont Tomáš 
(80.4 %) -2Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 -3Podzimní CCCC turnaj '10finále
 
(3:2)Stankuš Otakar 
(72.7 %) -7Telčský pohár '11plate skupina A
 -7Pohár města Hořic '11skupina C
 +11Kroketová Praha '12finále
 +12Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 +17INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 
(0:1)Struhala Jaromír 
(91.6 %) -1(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 
(1:0)Štěpánek Pavel 
(97.8 %) +4O pohár CCCC '06skupina F
 
(3:1)Štěpánková Dagmar 
(96.6 %) +2Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 -1O pohár CCCC '11skupina A
 +13Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +22Pohár města Hořice '14skupina D
 
(1:1)Vorel Stanislav 
(95.7 %) -4Podzimní CCCC turnaj '10skupina C
 +21Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 
(2:0)Vorlová Leona 
(99.5 %) +12O pohár CCCC '10skupina D
 +13O pohár CCCC '11skupina A
 
(3:0)Vrtný Tomáš 
(91.4 %) +4tVelikonoční turnaj '11skupina A
 +11Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 +23Telč croquet all-round cup AC '15finále
 
(2:0)Zbránková Renata 
(99 %) +13Telč croquet all-round cup AC '12osmifinále
 +14Telč croquet all-round cup AC '12plate čtvrtfinále
 
(0:2)Zeman Daniel 
(95.1 %) -3(t)Telč croquet '06Draw 1. kolo
 -4Telčský pohár '07skupina B
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email