AČMK - hráči


Alena PAŽĎOROVÁ(44 let)
Ladies Golf Croquet Club
 
 
od r. 2007
  

účastník 19 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 6 (1) / 6 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:1)Bárta ml. Petr 
(24.4 %) 2-7Golf cup CCCC '10skupina D
 
(2:3)Bauerová Naděžda 
(36.5 %) 4-0GC Ladies cup '12skupina B
 7-4GC Ladies cup '14skupina A
 6-7Golf cup CCCC '15skupina A
 4-7Hořický golf kroket '17plate čtvrtfinále
 2-7GC Ladies Cup '18čtvrtfinále
 
(2:1)Bezdíčková Dana 
(60.8 %) 5-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 7-5GC Ladies Cup '18skupina C
 7:2GC Ladies Cup '19o 5. místo
 
(1:0)Bezdíčková Renata 
(67.3 %) 7-5Hořický golf kroket '17skupina B
 
(0:3)Čihák Jan 
(10.3 %) 1-7Pražský golf kroket '10skupina D
 2-7Mistrovství republiky GC '14skupina B
 2-7Golf cup CCCC '15čtvrtfinále
 
(0:2)Čihák Jiří 
(32.7 %) 0-7Pražský golf kroket '14plate finále
 4-7Mistrovství republiky GC '14skupina B
 
(4:0)Čížková Zdenka 
(80.7 %) 7-5Pražský golf kroket '11skupina D
 4-1 Open Mill cup '11skupina A
 7-6 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 7-3GC Ladies cup '14skupina A
 
(1:2)David Robert 
(40.4 %) 2-7Mistrovství republiky GC '14plate čtvrtfinále
 3-7Mistrovství republiky GC '14plate čtvrtfinále
 7-2Mistrovství republiky GC '14plate čtvrtfinále
 
(0:1)Dehner Jan 
(25.2 %) 4-7Mill Cup Open '12plate semifinále
 
(2:1)Ernestová Libuše 
(58.1 %) 3:4GC Ladies cup '12skupina B
 7-3GC Ladies cup '14skupina A
 7-2GC Ladies Cup '15skupina B
 
(0:1)Gašek Petr 
(43.8 %) 3-7Open Mill cup 2009 '09skupina B
 
(0:1)Gašek ml. Pavel 
(31.5 %) 1-7Open Mill cup 2009 '09skupina B
 
(0:1)Hajn David 
(13.9 %) 2-7Pražský golf kroket '11skupina D
 
(0:3)Havlík Miroslav 
(6.9 %) 3-7Pražský golf kroket '11skupina D
 2-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 5-7Golf cup CCCC '15skupina A
 
(3:0)Hazdra Štěpán 
(41.6 %) 7-3Pražský golf kroket '10skupina D
 7-2Telč croquet all-round cup GC '14plate semifinále
 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 
(0:1)Kaltenthaler Sabine 
(73.4 %) 6-7Mill Cup Open '12Process 1. kolo
 
(0:1)Kirsten Alexander 
(46.1 %) 2-7Mill Cup Open '12Draw čtvrtfinále
 
(0:1)Kočí Martin 
(71.6 %) 4-7Open Mill cup 2009 '09skupina B
 
(1:0)Konůpková Eva  
(75.2 %) 7-1Telč croquet all-round cup GC '14plate finále
 
(0:4)Kotyk Michal 
(22.9 %) 5-7Pražský golf kroket '11skupina D
 4-7Telč croquet all-round cup GC '14skupina D
 6-7Mistrovství republiky GC '14skupina B
 0-7Hořický golf kroket '17skupina B
 
(3:2)Kotyková Lucie 
(54.1 %) 7-2Pražský golf kroket '14plate semifinále
 7-4Golf cup CCCC '15skupina A
 6-7GC Ladies Cup '17čtvrtfinále
 4-6(t)GC Ladies Cup '18skupina C
 7:5GC Ladies Cup '19skupina B
 
(1:0)Král Jan 
(13.5 %) 7-5 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12semifinále
 
(1:0)Králová Alena  
(79.9 %) 7-3Golf cup CCCC '15skupina A
 
(1:4)Králová Anna 
(17.9 %) 4-7Golf cup CCCC '10skupina D
 4-2GC Ladies cup '12skupina B
 3-7GC Ladies cup '14semifinále
 4-7Golf cup CCCC '15skupina A
 6-7Hořický golf kroket '17skupina B
 
(2:0)Kulhánková Jitka 
(68.3 %) 7:3GC Ladies Cup '15skupina B
 7-4GC Ladies Cup '17skupina C
 
(0:1)Lammin John 
(35.9 %) 4-7Pražský golf kroket '14skupina A
 
(3:1)Míšková Alena 
(63.4 %) 6-7Pražský golf kroket '10plate čtvrtfinále
 7-4GC Ladies cup '14skupina A
 7-3GC Ladies Cup '17skupina C
 7:2GC Ladies Cup '19skupina B
 
(0:1)Navrátilová Adéla 
(56.4 %) 3-7Open Mill cup 2009 '09skupina B
 
(1:1)Pažďora Patrik 
(49.8 %) 7-2Open Mill cup 2009 '09skupina B
 1-4 Open Mill cup '11skupina A
 
(1:1)Pažďora Miroslav 
(19.5 %) 2-4 Open Mill cup '11skupina A
 7-6Mill Cup Open '12Draw 1. kolo
 
(1:3)Pešková Ekaterina 
(43 %) 7-5Mill Cup Open '12plate čtvrtfinále
 4-7GC Ladies cup '14skupina A
 6-7GC Ladies Cup '15skupina B
 4:7GC Ladies Cup '19čtvrtfinále
 
(1:0)Plachá Hana 
(64.4 %) 7-3Telč croquet all-round cup GC '14plate čtvrtfinále
 
(0:1)Plachý Jiří 
(18.9 %) 5-7Telč croquet all-round cup GC '14skupina D
 
(3:2)Radová Marion 
(66.8 %) 7-6Open Mill cup 2009 '09skupina B
 2-6Pražský golf kroket '10skupina D
 3-7GC Ladies cup '11skupina A
 4-3GC Ladies cup '12skupina B
 7:4GC Ladies Cup '15skupina B
 
(0:1)Rejmont Tomáš 
(22 %) 3-7Golf cup CCCC '10skupina D
 
(0:2)Stankuš Otakar 
(4 %) 0-7Open Mill cup 2009 '09skupina B
 4-7Pražský golf kroket '14skupina A
 
(1:1)Ševčíková Jarmila 
(58.9 %) 3-7GC Ladies cup '11skupina A
 4:2GC Ladies cup '12skupina B
 
(1:2)Štěpánková Dagmar 
(27.7 %) 4:2GC Ladies cup '12skupina B
 4-7GC Ladies Cup '15skupina B
 6-7GC Ladies Cup '19skupina B
 
(3:2)Tomášková Darina 
(60.9 %) 3-7GC Ladies cup '11skupina A
 3-4 Open Mill cup '11skupina A
 7:4GC Ladies cup '12finále
 7:5GC Ladies cup '12finále
 7-4 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 
(1:2)Vorel Stanislav 
(24.9 %) 7-6Golf cup CCCC '10skupina D
 3-7Golf cup CCCC '15skupina A
 2-7Hořický golf kroket '17osmifinále
 
(2:0)Vorlová Leona 
(73.7 %) 7:5GC Ladies Cup '15skupina B
 7-6Hořický golf kroket '17skupina B
 
(1:0)Zbránková Renata 
(64.2 %) 7:5GC Ladies cup '12semifinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email