AČMK - hráči


Štěpán HAZDRA(47 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2002
  

účastník 35 turnajů, z toho 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 10 (6)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:1)Bárta st. Petr 
(68.6 %) 7:5První golf cup CCCC '09skupina A
 5-7Golf cup CCCC '12skupina C
 
(1:0)Bartoňová Aneta 
(83.1 %) 7-4Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina C
 
(0:4)Bártová Milada 
(59.7 %) 5-7Golf cup CCCC '10skupina C
 5-7Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14plate 1. kolo
 6-7Hořický golf kroket '17skupina C
 5-7Golf cup CCCC '18skupina B
 
(2:3)Bauerová Naděžda 
(58.2 %) 7-6Golf cup CCCC '15skupina A
 4-7Pražský golf kroket '16skupina B
 7-3Pražský golf kroket '16plate finále
 3-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 4-7Mistrovství republiky GC '17skupina A
 
(1:1)Borák Michal 
(52 %) 4-7Havířovský pohár '11každý s každým
 7-1INTERCLUB SINGLES GC '18CCCC vs. SKKS
 
(0:1)Čihák Jiří 
(44.2 %) 4-5Pražský golf kroket '10plate semifinále
 
(0:9)Čihák Jan 
(16.9 %) 3-7Golf cup CCCC '10skupina C
 2-7Pražský golf kroket '10skupina D
 2-7Mistrovství republiky GC '11skupina A
 5-7Mistrovství republiky GC '11plate skupina A
 9-10Telč croquet all-round cup GC '12plate finále
 2-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 4-7Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina A
 1-7Pražský golf kroket '16skupina B
 2-7Mistrovství republiky GC '20osmifinále
 
(1:0)David Robert 
(53.6 %) 7-2Telč croquet all-round cup GC '20skupina B
 
(3:3)Dehner Jan 
(32.9 %) 7-6Golf cup CCCC '10skupina C
 2-7Havířovský pohár '11každý s každým
 3-7Golf cup CCCC '12skupina C
 5-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-6Mistrovství republiky GC '17osmifinále
 7-6Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
(74.2 %) 5-3Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 
(0:1)Děrgel Petr 
(80.6 %) 5-7Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina C
 
(1:0)Děrgelová Soňa 
(85.9 %) 7-4Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina C
 
(3:6)Doskočil Václav 
(16.7 %) 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 7-6Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 1-7Telčský pohár '14skupina A
 5-7Telčský pohár '14finále
 7-5Telč croquet all-round cup GC '16skupina B
 1-7Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 7-6Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20plate semifinále
 4-7Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(0:2)Draslar Petr 
(65.5 %) 5:7První golf cup CCCC '09skupina A
 5-7Golf cup CCCC '10skupina C
 
(1:0)Drštička Václav 
(81.1 %) 7-3Telčský pohár '14semifinále
 
(0:2)Ernestová Libuše 
(69.3 %) 2-4 Open Mill cup '11skupina B
 2-7Mill Cup Open '12plate čtvrtfinále
 
(1:0)Frühauf Jan  
(81.8 %) 7-3Telčský pohár '14skupina A
 
(2:0)Frühaufová Sandra 
(85.9 %) 7-1Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 7-1Telč croquet all-round cup GC '14plate čtvrtfinále
 
(0:3)Gašek Petr 
(55.9 %) 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 2-7Mill cup 2008 '08skupina B
 
(1:1)Gašek ml. Pavel 
(42.8 %) 4-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 7-2Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 
(0:1)Güntner Martin 
(77.1 %) 4-7Telč croquet all-round cup GC '20čtvrtfinále
 
(0:4)Hajn David 
(19.4 %) 1-7Mill cup 2008 '08skupina B
 6-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 6-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 2-7Telč croquet all-round cup GC '20skupina B
 
(2:4)Hajnová Hana 
(59.1 %) 4-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 6-7Pražský golf kroket '11skupina B
 6-7Kvalifikace na Mistrovství republiky v GC '111. kolo
 7-4Kvalifikace na Mistrovství republiky v GC '111. kolo
 7-5Kvalifikace na Mistrovství republiky v GC '111. kolo
 5-7Telč croquet all-round cup GC '16skupina B
 
(1:6)Havlík Miroslav 
(5.4 %) 3-7SOMT Net golf cup '10čtvrtfinále
 0-7Mistrovství republiky GC '11skupina A
 6-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 5-7Golf cup CCCC '15skupina A
 3-7Telč croquet all-round cup GC '16semifinále
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 0-7Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 
(0:1)Hopkins David 
(78.6 %) 3-7Mill Cup Open '12Draw 1. kolo
 
(0:4)Jaroš Robert 
(40.7 %) 1-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 2-7SOMT Net golf cup '10skupina B
 
(0:2)Kloiber Michal 
(72.6 %) 6-7Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 6-7Telč croquet all-round cup GC '20plate A o 3. místo
 
(4:2)Kotyk Michal 
(35.2 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 4-7Pražský golf kroket '16skupina B
 7-6Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 3-7Golf cup CCCC '18skupina B
 7-6INTERCLUB SINGLES GC '18CCDT vs. KKP
 7-2Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(2:0)Kotyková Lucie 
(67.6 %) 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 7-4Pražský golf kroket '16plate semifinále
 
(0:9)Král Jan 
(23.7 %) 4-5(t)Pražský golf kroket '11skupina B
 2-7Pražský golf kroket '17skupina A
 3-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 5-7Hořický golf kroket '17čtvrtfinále
 4-7Mistrovství republiky GC '17skupina A
 5-7Mistrovství republiky GC '17čtvrtfinále
 4-7INTERCLUB SINGLES GC '18CCCC vs. CCDT
 4-7Telč croquet all-round cup GC '20plate A semifinále
 3-7DaRK Cup GC '20každý s každým
 
(1:0)Králová Alena  
(86.6 %) 7-1Golf cup CCCC '15skupina A
 
(3:7)Králová Anna 
(37.9 %) 3-7Pražský golf kroket '11skupina B
 2-7Mistrovství republiky GC '11plate skupina A
 10-5Telč croquet all-round cup GC '12osmifinále
 10-6Telč croquet all-round cup GC '12plate semifinále
 4-7Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina A
 4-7Golf cup CCCC '15skupina A
 6-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 4-7Golf cup CCCC '18skupina B
 3-7Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina C
 7-6Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(1:0)Kulhánková Jitka 
(77.8 %) 7-3Hořický golf kroket '17osmifinále
 
(0:1)Lehmann Anne 
(73.3 %) 3-7Mill Cup Open '12Process 1. kolo
 
(0:1)Marták Ivo 
(54.2 %) 4-7Havířovský pohár '11každý s každým
 
(4:0)Navrátil Boris 
(78.3 %) 7-3Mill cup 2008 '08skupina B
 7-5Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 4-2 Open Mill cup '11skupina B
 7-5INTERCLUB SINGLES GC '12CCDT vs. FNCCO
 
(1:3)Navrátilová Adéla 
(65.9 %) 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 7-6Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 5-7Havířovský pohár '11každý s každým
 
(4:3)Navrátilová Martina 
(69 %) 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 7-5Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Mill cup 2008 '08skupina B
 3-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 4-3 Open Mill cup '11skupina B
 7-3Havířovský pohár '11každý s každým
 7-6Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20plate čtvrtfinále
 
(1:0)Nechvátalová Iveta 
(81.5 %) 7-2Telčský pohár '14skupina A
 
(1:0)Pánek Josef 
(81.6 %) 7-2Telčský pohár '14skupina A
 
(1:4)Pažďora Miroslav 
(28.3 %) 2-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 5-7Mill cup 2008 '08skupina B
 2-7Pražský golf kroket '11skupina B
 7-6 Open Mill cup '11semifinále
 
(1:1)Pažďora Patrik 
(61.8 %) 7-5Pražský golf kroket '10plate čtvrtfinále
 2-7 Open Mill cup '11finále
 
(0:3)Pažďorová Alena 
(61.9 %) 3-7Pražský golf kroket '10skupina D
 2-7Telč croquet all-round cup GC '14plate semifinále
 5-7Golf cup CCCC '15skupina A
 
(1:1)Pešková Ekaterina 
(55.2 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 5-7Hořický golf kroket '17skupina C
 
(1:0)Plachá Hana 
(74.6 %) 7-5Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 
(4:7)Plachý Jiří 
(27.8 %) 0-7Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 7-6Fresh Mary golf cup '08každý s každým
 3-7Fresh Mary golf cup '09každý s každým
 3-7SOMT Net golf cup '10skupina B
 3-7Mistrovství republiky GC '11osmifinále
 3-7Mistrovství republiky GC '11osmifinále
 2-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-5Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina A
 7-5Telč croquet all-round cup GC '16skupina B
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 3-7Golf cup CCCC '18skupina B
 
(1:0)Pokorný Antonín 
(83.8 %) 7-5Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20plate 1. kolo
 
(2:0)Radová Marion 
(76.6 %) 7-4Pražský golf kroket '10skupina D
 7-2Hořický golf kroket '17skupina C
 
(0:1)Rejmont Tomáš 
(31.5 %) 4:7První golf cup CCCC '09skupina A
 
(0:12)Stankuš Otakar 
(6.7 %) 5-7Mill cup 2008 '08skupina B
 2-7SOMT Net golf cup '10skupina B
 0-7Mistrovství republiky GC '11skupina A
 4-7Havířovský pohár '11každý s každým
 7-10Telč croquet all-round cup GC '12čtvrtfinále
 3-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 3-7Pražský golf kroket '17skupina A
 3-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 6-7Mistrovství republiky GC '17skupina A
 2-7Golf cup CCCC '18skupina B
 2-7Mistrovství republiky GC '20skupina A
 0-7DaRK Cup GC '20každý s každým
 
(0:1)Svoboda Lukáš 
(68.2 %) 5-7Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(2:1)Štěpánková Dagmar 
(33.4 %) 7-3Hořický golf kroket '17skupina C
 7-6Mistrovství republiky GC '17skupina A
 3-7Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20plate finále
 
(2:4)Vorel Stanislav 
(17.8 %) 7:4První golf cup CCCC '09skupina A
 5-7Golf cup CCCC '15skupina A
 7-6INTERCLUB SINGLES GC '15CCCC vs. CCDT
 3-7Mistrovství republiky GC '17skupina A
 4-7Golf cup CCCC '18skupina B
 4-7Mistrovství republiky GC '20skupina A
 
(2:1)Vorlová Leona 
(78.4 %) 7-6Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina A
 3-7Pražský golf kroket '17plate semifinále
 7-5Golf cup CCCC '18skupina B
 
(2:3)Vrtný Tomáš 
(57.8 %) 3-7Havířovský pohár '11každý s každým
 7-5Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-5Mistrovství republiky GC '17skupina A
 4-6Telč croquet all-round cup GC '19o 7. místo
 3-7DaRK Cup GC '20každý s každým
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email