AČMK - hráči


Ekaterina PEŠKOVÁ(47 let)
Ladies Golf Croquet Club
 
 
od r. 2010
  

účastník 17 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (1) / 10 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:0)Bártová Milada 
(58.1 %) 7-6Hořický golf kroket '17skupina C
 
(0:6)Bauerová Naděžda 
(43.2 %) 6-7GC Ladies cup '14skupina A
 4-7Pražský golf kroket '15skupina C
 4-7GC Ladies cup '16skupina A
 5-7GC Ladies Cup '17skupina D
 6-7GC Ladies Cup '18semifinále
 5-7GC Ladies Cup '19skupina C
 
(3:0)Bezdíčková Dana 
(67.2 %) 7:5GC Ladies cup '11skupina B
 7-1GC Ladies cup '16skupina A
 7-2GC Ladies Cup '17čtvrtfinále
 
(1:0)Bury Hynek 
(69.8 %) 7-3Pražský golf kroket '10plate čtvrtfinále
 
(1:2)Čihák Jiří 
(39.1 %) 7-5Pražský golf kroket '10skupina C
 4-7Pražský golf kroket '10plate finále
 3-7Pražský golf kroket '14plate čtvrtfinále
 
(0:2)Čihák Jan 
(13.2 %) 6-7Pražský golf kroket '15skupina C
 1-7Golf cup CCCC '15skupina B
 
(5:0)Čížková Zdenka 
(84.7 %) 4:1GC Ladies cup '12skupina A
 7-3GC Ladies cup '14skupina A
 7-2GC Ladies Cup '17skupina D
 7-1GC Ladies Cup '18skupina D
 7-4GC Ladies Cup '19skupina C
 
(0:1)David Robert 
(47.3 %) 6-7Golf cup CCCC '15skupina B
 
(0:3)Dehner Jan 
(30.8 %) 4-7Pražský golf kroket '10skupina C
 3-7Pražský golf kroket '14skupina D
 1-7Telč croquet all-round cup GC '14čtvrtfinále
 
(1:0)Doskočil Václav 
(15.8 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 
(4:1)Ernestová Libuše 
(64.7 %) 5-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 7-3GC Ladies cup '14skupina A
 7:5GC Ladies Cup '15skupina B
 7-5GC Ladies cup '16skupina A
 7-4GC Ladies Cup '18čtvrtfinále
 
(1:0)Frühaufová Sandra 
(83.2 %) 7-1Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 
(0:1)Havlík Miroslav 
(8.9 %) 3-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12semifinále
 
(1:1)Hazdra Štěpán 
(48.5 %) 4-7Telč croquet all-round cup GC '14skupina B
 7-5Hořický golf kroket '17skupina C
 
(0:1)Jackson Carole 
(71.7 %) 0-7Mill Cup Open '12Process 1. kolo
 
(0:1)Kaltenthaler Rainer 
(81.1 %) 2-7Mill Cup Open '12Draw 1. kolo
 
(0:5)Kotyk Michal 
(28.2 %) 3-7Pražský golf kroket '14skupina D
 5-7Mistrovství republiky GC '14plate semifinále
 6-7Mistrovství republiky GC '14plate semifinále
 4-7Pražský golf kroket '15skupina C
 3-7Golf cup CCCC '15skupina B
 
(3:0)Kotyková Lucie 
(60.9 %) 7-4GC Ladies cup '11skupina B
 7-2Pražský golf kroket '14skupina D
 7-2GC Ladies Cup '17semifinále
 
(0:3)Král Jan 
(17.2 %) 1-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 2-7Mistrovství republiky GC '14skupina D
 3-7Golf cup CCCC '15skupina B
 
(1:7)Králová Anna 
(22.4 %) 7-4 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 6-7GC Ladies cup '14finále
 3-7Mistrovství republiky GC '14skupina D
 1-7GC Ladies Cup '15semifinále
 0-7GC Ladies cup '16skupina A
 4-7GC Ladies Cup '17finále
 5-7GC Ladies Cup '17finále
 1-7GC Ladies Cup '19semifinále
 
(3:0)Kulhánková Jitka 
(74 %) 7:1GC Ladies cup '11skupina B
 4-3GC Ladies cup '12skupina A
 7-2GC Ladies Cup '15skupina B
 
(3:1)Míšková Alena 
(69.6 %) 7-3Pražský golf kroket '10plate semifinále
 0-4GC Ladies cup '12skupina A
 7-3GC Ladies cup '14skupina A
 7-4GC Ladies Cup '18skupina D
 
(3:1)Pažďorová Alena 
(56.9 %) 5-7Mill Cup Open '12plate čtvrtfinále
 7-4GC Ladies cup '14skupina A
 7:6GC Ladies Cup '15skupina B
 7-4GC Ladies Cup '19čtvrtfinále
 
(0:1)Plachý Jiří 
(23.5 %) 2-7Mistrovství republiky GC '14skupina D
 
(3:0)Radová Marion 
(72.7 %) 7-4GC Ladies cup '11finále
 7-6GC Ladies Cup '15skupina B
 7-4Hořický golf kroket '17skupina C
 
(1:1)Ševčíková Jarmila 
(65.4 %) 4-7Pražský golf kroket '10skupina C
 7:6GC Ladies cup '11semifinále
 
(2:2)Štěpánková Dagmar 
(33.6 %) 2:7GC Ladies Cup '15skupina B
 3-7Golf cup CCCC '15skupina B
 7-4Hořický golf kroket '17skupina C
 7:5GC Ladies Cup '19o 3. místo
 
(4:0)Tomášková Darina 
(67.3 %) 4-2GC Ladies cup '12skupina A
 7-6GC Ladies cup '14semifinále
 7-5Golf cup CCCC '15skupina B
 7:3GC Ladies Cup '19skupina C
 
(0:1)Vorel Stanislav 
(30.4 %) 5-7Hořický golf kroket '17čtvrtfinále
 
(2:1)Vorlová Leona 
(78.8 %) 6-7Pražský golf kroket '15plate semifinále
 7-2GC Ladies Cup '15skupina B
 7-4Golf cup CCCC '15skupina B
 
(0:1)Zbránková Renata 
(70.3 %) 1:4GC Ladies cup '12skupina A
 
(1:0)Zoubková Jaroslava 
(78.8 %) 4:1GC Ladies cup '12skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email