AČMK - hráči


Libuše ERNESTOVÁ(60 let)
Ladies Golf Croquet Club
 
 
od r. 2011
  

účastník 8 turnajů

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 3 (0) / 3 (1)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:1)Bauerová Naděžda 
(27.1 %) 4:3GC Ladies cup '12skupina B
 7-2GC Ladies cup '14skupina A
 5-7GC Ladies cup '16skupina A
 
(2:0)Bezdíčková Dana 
(52.8 %) 7-4 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12o 5. místo
 7-4GC Ladies cup '16skupina A
 
(1:0)Čížková Zdenka 
(73.9 %) 7-6GC Ladies cup '14skupina A
 
(2:0)Hazdra Štěpán 
(33.9 %) 4-2 Open Mill cup '11skupina B
 7-2Mill Cup Open '12plate čtvrtfinále
 
(0:1)Kirsten Alexander 
(38.1 %) 1-7Mill Cup Open '12Draw 1. kolo
 
(0:1)Král Jan 
(13.2 %) 5-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 
(0:4)Králová Anna 
(15.1 %) 2:4GC Ladies cup '12skupina B
 6-7 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 5-7GC Ladies cup '16skupina A
 6-7GC Ladies Cup '18skupina A
 
(2:0)Kulhánková Jitka 
(60.8 %) 7:3GC Ladies Cup '15skupina B
 7-3GC Ladies Cup '18skupina A
 
(1:0)Míšková Alena 
(55.5 %) 7-4GC Ladies cup '14skupina A
 
(1:0)Navrátil Boris 
(61.4 %) 4-0 Open Mill cup '11skupina B
 
(0:1)Navrátilová Martina 
(48.4 %) 3-4 Open Mill cup '11skupina B
 
(0:1)Pažďora Miroslav 
(14.9 %) 2-7Mill Cup Open '12plate semifinále
 
(0:2)Pažďora Patrik 
(41.7 %) 4-7 Open Mill cup '11semifinále
 4-7Mill Cup Open '12Process 1. kolo
 
(1:2)Pažďorová Alena 
(41.8 %) 4-3GC Ladies cup '12skupina B
 3-7GC Ladies cup '14skupina A
 2:7GC Ladies Cup '15skupina B
 
(1:4)Pešková Ekaterina 
(35.3 %) 7-5 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina B
 3-7GC Ladies cup '14skupina A
 5-7GC Ladies Cup '15skupina B
 5-7GC Ladies cup '16skupina A
 4-7GC Ladies Cup '18čtvrtfinále
 
(0:2)Radová Marion 
(59.3 %) 3:4GC Ladies cup '12skupina B
 3:7GC Ladies Cup '15skupina B
 
(0:1)Ševčíková Jarmila 
(50.8 %) 1-4GC Ladies cup '12skupina B
 
(1:1)Štěpánková Dagmar 
(19.7 %) 4-3GC Ladies cup '12skupina B
 4-7GC Ladies Cup '15skupina B
 
(1:0)Vorlová Leona 
(73.1 %) 7-5GC Ladies Cup '15skupina B
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email