AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 2. ročník -  12. 6. 2010  (HOŘICE)


singl

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
ředitel: Leona Vorlová
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: fotbalové hřiště na Gothardu Hořice
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 12. června 2010
startovné: hosté 150.- Kč členové CCCC 100.-
poznámka:
zahájení turnaje v 9.hodin
s ubytováním hráčům pomůžeme dle zájmu


výsledky

skupina A

Miroslav Pažďora vs. Leona Vorlová 7-0
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 2-7
Miroslav Pažďora vs. Dita Bauerová 7-1
Leona Vorlová vs. Jan Král 3-7
Leona Vorlová vs. Dita Bauerová 7-5
Miroslav Pažďora vs. Dagmar Štěpánková 7-5
Jan Král vs. Dita Bauerová 7-4
Leona Vorlová vs. Dagmar Štěpánková 7-5
Dagmar Štěpánková vs. Dita Bauerová 7-2
Miroslav Pažďora vs. Jan Král 1-7

skupina B

Jiří Plachý vs. Naděžda Bauerová 7-4
Pavel Štěpánek vs. Petr Bárta st. 7-5
Jiří Plachý vs. Pavel Štěpánek 7-2
Naděžda Bauerová vs. Petr Bárta st. 5-7
Jiří Plachý vs. Petr Bauer 7-4
Petr Bárta st. vs. Petr Bauer 6-7
Naděžda Bauerová vs. Pavel Štěpánek 7-3
Naděžda Bauerová vs. Petr Bauer 7-2
Pavel Štěpánek vs. Petr Bauer 5-7
Jiří Plachý vs. Petr Bárta st. 7-4

skupina C

Jan Dehner vs. Jan Čihák 7-4
Štěpán Hazdra vs. Petr Draslar 5-7
Jan Dehner vs. Milada Bártová 7-2
Jan Čihák vs. Petr Draslar 6-4 (t)
Jan Dehner vs. Štěpán Hazdra 6-7
Jan Čihák vs. Milada Bártová 6-7
Jan Dehner vs. Petr Draslar 7-4
Jan Čihák vs. Štěpán Hazdra 7-3
Petr Draslar vs. Milada Bártová 7-4
Štěpán Hazdra vs. Milada Bártová 5-7

skupina D

Petr Bárta ml. vs. Stanislav Vorel 7-3
Alena Pažďorová vs. Anna Králová 4-7
Petr Bárta ml. vs. Tomáš Rejmont 7-3
Stanislav Vorel vs. Anna Králová 7-5
Petr Bárta ml. vs. Alena Pažďorová 7-2
Stanislav Vorel vs. Tomáš Rejmont 7-2
Petr Bárta ml. vs. Anna Králová 4-7
Stanislav Vorel vs. Alena Pažďorová 6-7
Anna Králová vs. Tomáš Rejmont 7-6
Alena Pažďorová vs. Tomáš Rejmont 3-7

semifinále

Jiří Plachý vs. Jan Dehner 7-4
Anna Králová vs. Jan Král 7-4

finále

Jiří Plachý vs. Anna Králová 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Jiří PLACHÝ6/6
2.Anna KRÁLOVÁ4/6
3.-4.Jan DEHNER3/5
3.-4.Jan KRÁL3/5
5.-20.Miroslav PAŽĎORA3/4
5.-20.Leona VORLOVÁ2/4
5.-20.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ2/4
5.-20.Dita BAUEROVÁ0/4
5.-20.Naděžda BAUEROVÁ2/4
5.-20.Pavel ŠTĚPÁNEK1/4
5.-20.Petr BÁRTA ST.1/4
5.-20.Petr BAUER2/4
5.-20.Jan ČIHÁK2/4
5.-20.Štěpán HAZDRA1/4
5.-20.Petr DRASLAR2/4
5.-20.Milada BÁRTOVÁ2/4
5.-20.Petr BÁRTA ML.3/4
5.-20.Stanislav VOREL2/4
5.-20.Alena PAŽĎOROVÁ1/4
5.-20.Tomáš REJMONT1/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email