AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 7. ročník -  6. 6. 2015  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: fotbalové hřiště v Hořicích
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 05. června 2015
max. počet hráčů: 20
startovné: 150- Kč
poznámka:
prezence hráčů v 9.00 hodin, zahájení turnaje v 9.30 hodin
je možné se přihlásit na email vorel@telecom.cz

herní systém bude stanovený před zahájením turnaje
s ubytováním vypomůžou členové CCCC, jak je zvykem


výsledky

skupina A

Miroslav Havlík vs. Alena Králová 7-2
Anna Králová vs. Stanislav Vorel 7-3
Lucie Kotyková vs. Štěpán Hazdra 5-7
Naděžda Bauerová vs. Alena Pažďorová 7-6
Miroslav Havlík vs. Stanislav Vorel 7-5
Anna Králová vs. Alena Králová 7-1
Lucie Kotyková vs. Alena Pažďorová 4-7
Naděžda Bauerová vs. Štěpán Hazdra 6-7
Miroslav Havlík vs. Štěpán Hazdra 7-5
Anna Králová vs. Alena Pažďorová 7-4
Lucie Kotyková vs. Alena Králová 7-2
Naděžda Bauerová vs. Stanislav Vorel 7-6
Miroslav Havlík vs. Alena Pažďorová 7-5
Anna Králová vs. Štěpán Hazdra 7-4
Lucie Kotyková vs. Stanislav Vorel 6-7
Naděžda Bauerová vs. Alena Králová 7-2
Miroslav Havlík vs. Naděžda Bauerová 7-4
Anna Králová vs. Lucie Kotyková 7-2
Alena Pažďorová vs. Alena Králová 7-3
Štěpán Hazdra vs. Stanislav Vorel 5-7
Miroslav Havlík vs. Lucie Kotyková 7-5
Anna Králová vs. Naděžda Bauerová 7-5
Alena Pažďorová vs. Stanislav Vorel 3-7
Štěpán Hazdra vs. Alena Králová 7-1
Miroslav Havlík vs. Anna Králová 7-4
Lucie Kotyková vs. Naděžda Bauerová 7-6
Alena Pažďorová vs. Štěpán Hazdra 7-5
Stanislav Vorel vs. Alena Králová 7-4

skupina B

Jan Čihák vs. Darina Tomášková 7-0
Michal Kotyk vs. Dagmar Štěpánková 7-6
Ekaterina Pešková vs. Leona Vorlová 7-4
Jan Král vs. Robert David 5-7
Jan Čihák vs. Dagmar Štěpánková 7-2
Michal Kotyk vs. Darina Tomášková 7-3
Ekaterina Pešková vs. Robert David 6-7
Jan Král vs. Leona Vorlová 7-2
Jan Čihák vs. Leona Vorlová 7-2
Michal Kotyk vs. Robert David 7-3
Ekaterina Pešková vs. Darina Tomášková 7-5
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 4-7
Jan Čihák vs. Robert David 7-5
Michal Kotyk vs. Leona Vorlová 7-1
Ekaterina Pešková vs. Dagmar Štěpánková 3-7
Jan Král vs. Darina Tomášková 7-5
Jan Čihák vs. Jan Král 7-1
Michal Kotyk vs. Ekaterina Pešková 7-3
Robert David vs. Darina Tomášková 7-6
Leona Vorlová vs. Dagmar Štěpánková 4-7
Jan Čihák vs. Ekaterina Pešková 7-1
Michal Kotyk vs. Jan Král 7-2
Robert David vs. Dagmar Štěpánková 2-7
Leona Vorlová vs. Darina Tomášková 7-6
Jan Čihák vs. Michal Kotyk 7-4
Ekaterina Pešková vs. Jan Král 3-7
Robert David vs. Leona Vorlová 7-4
Dagmar Štěpánková vs. Darina Tomášková 7-5

čtvrtfinále

Miroslav Havlík vs. Robert David 7-2
Michal Kotyk vs. Stanislav Vorel 7-4
Jan Čihák vs. Alena Pažďorová 7-2
Anna Králová vs. Dagmar Štěpánková 7-5

semifinále

Miroslav Havlík vs. Michal Kotyk 7-4
Jan Čihák vs. Anna Králová 7-2

finále

Miroslav Havlík vs. Jan Čihák 7-6

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK10/10
2.Jan ČIHÁK9/10
3.-4.Michal KOTYK7/9
3.-4.Anna KRÁLOVÁ7/9
5.-8.Robert DAVID4/8
5.-8.Stanislav VOREL4/8
5.-8.Alena PAŽĎOROVÁ3/8
5.-8.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ5/8
9.-16.Naděžda BAUEROVÁ3/7
9.-16.Štěpán HAZDRA3/7
9.-16.Jan KRÁL3/7
9.-16.Lucie KOTYKOVÁ2/7
9.-16.Alena KRÁLOVÁ0/7
9.-16.Ekaterina PEŠKOVÁ2/7
9.-16.Darina TOMÁŠKOVÁ0/7
9.-16.Leona VORLOVÁ1/7
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email