AČMK - turnaje

Hořický golf kroket 24. 6. 2017  (HOŘICE)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Petr Draslar
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: fotbalové hřiště Hořice
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
limity pro účast: handicap 16  
přihlášky do: 24. června 2017
max. počet hráčů: 20
startovné: 150 Kč
poznámka:
	
prezence od 9.00 hodin, zahájení turnaje v 9.30 hodin
s ubytováním vypomůžou členové klubu dle jejich možností	



výsledky

skupina A

Jan Král vs. Alena Míšková 7-1
Naděžda Bauerová vs. Stanislav Vorel 3-7
Jan Král vs. Naděžda Bauerová 7-5
Stanislav Vorel vs. Alena Míšková 7-3
Stanislav Vorel vs. Jan Král 6-7
Alena Míšková vs. Naděžda Bauerová 2-7

skupina B

Anna Králová vs. Renata Bezdíčková 7-1
Alena Pažďorová vs. Michal Kotyk 0-7
Leona Vorlová vs. Alena Pažďorová 6-7
Michal Kotyk vs. Anna Králová 7-3
Renata Bezdíčková vs. Michal Kotyk 2-7
Anna Králová vs. Leona Vorlová 7-1
Alena Pažďorová vs. Anna Králová 6-7
Leona Vorlová vs. Renata Bezdíčková 7-4
Michal Kotyk vs. Leona Vorlová 7-1
Renata Bezdíčková vs. Alena Pažďorová 5-7

skupina C

Dagmar Štěpánková vs. Marion Radová 7-2
Ekaterina Pešková vs. Štěpán Hazdra 7-5
Milada Bártová vs. Ekaterina Pešková 6-7
Štěpán Hazdra vs. Dagmar Štěpánková 7-3
Marion Radová vs. Štěpán Hazdra 2-7
Dagmar Štěpánková vs. Milada Bártová 7-4
Ekaterina Pešková vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Milada Bártová vs. Marion Radová 7-5
Štěpán Hazdra vs. Milada Bártová 6-7
Marion Radová vs. Ekaterina Pešková 4-7

skupina D

Otakar Stankuš vs. Zdenka Čížková 7-0
Jitka Kulhánková vs. Petr Draslar 3-7
Otakar Stankuš vs. Jitka Kulhánková 7-1
Petr Draslar vs. Zdenka Čížková 7-1
Petr Draslar vs. Otakar Stankuš 1-7
Zdenka Čížková vs. Jitka Kulhánková 4-7

osmifinále

Štěpán Hazdra vs. Jitka Kulhánková 7-3
Petr Draslar vs. Dagmar Štěpánková 4-7
Stanislav Vorel vs. Alena Pažďorová 7-2
Anna Králová vs. Naděžda Bauerová 7-4

čtvrtfinále

Jan Král vs. Štěpán Hazdra 7-5
Michal Kotyk vs. Dagmar Štěpánková 6-7
Ekaterina Pešková vs. Stanislav Vorel 5-7
Otakar Stankuš vs. Anna Králová 7-0

semifinále

Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 5-7
Stanislav Vorel vs. Otakar Stankuš 2-7

finále

Dagmar Štěpánková vs. Otakar Stankuš 2-7

plate čtvrtfinále

Milada Bártová vs. Leona Vorlová 7-6
Naděžda Bauerová vs. Alena Pažďorová 7-4

plate semifinále

Milada Bártová vs. Alena Míšková 7-3
Naděžda Bauerová vs. Renata Bezdíčková 7-4

plate finále

Milada Bártová vs. Naděžda Bauerová 4-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ6/6
2.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ5/8
3.-4.Jan KRÁL4/5
3.-4.Stanislav VOREL4/6
5.-8.Štěpán HAZDRA3/6
5.-8.Michal KOTYK4/5
5.-8.Anna KRÁLOVÁ4/6
5.-8.Ekaterina PEŠKOVÁ4/5
9..-12.Naděžda BAUEROVÁ4/7
9.-12.Petr DRASLAR2/4
9.-12.Jitka KULHÁNKOVÁ1/4
9.-12.Alena PAŽĎOROVÁ2/6
13.-18.Milada BÁRTOVÁ4/7
13.-18.Renata BEZDÍČKOVÁ0/5
13.-18.Zdenka ČÍŽKOVÁ0/3
13.-18.Alena MÍŠKOVÁ0/4
13.-18Marion RADOVÁ0/4
13.-18.Leona VORLOVÁ1/5