AČMK - turnaje

Telč croquet all-round cup GC  - 12. ročník -  22.- 23. 8. 2020  (TELČ)


singl, hra podle rozšířených pravidel, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: David Hajn
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
handicaper: David Hajn

propozice
místo: Telč, Batelovská 272
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 92.5 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 23. srpna 2020
startovné: Viz All round AC


výsledky

skupina A

Miroslav Havlík vs. Nicole Kloiberová 7-4
Miroslav Havlík vs. Anna Králová 7-4
Nicole Kloiberová vs. Anna Králová 4-7

skupina B

David Hajn vs. Štěpán Hazdra 7-2
David Hajn vs. Robert David 7-3
Štěpán Hazdra vs. Robert David 7-2

skupina C

Heinz Hackl vs. Michal Kloiber 7-3
Heinz Hackl vs. Lukáš Svoboda 7-5
Michal Kloiber vs. Lukáš Svoboda 7-5

skupina D

Martin Güntner vs. Christophe Bergen 7-5
Martin Güntner vs. Jan Král 7-4
Christophe Bergen vs. Jan Král 5-7

čtvrtfinále

Miroslav Havlík vs. Michal Kloiber 7-4
Anna Králová vs. Heinz Hackl 2-7
David Hajn vs. Jan Král 7-1
Štěpán Hazdra vs. Martin Güntner 4-7

semifinále

Miroslav Havlík vs. Heinz Hackl 7-4
David Hajn vs. Martin Güntner 3-7

o 3. místo

Heinz Hackl vs. David Hajn 5-7

finále

Miroslav Havlík vs. Martin Güntner 7-5, 7-5

plate A semifinále

Michal Kloiber vs. Anna Králová 5-7
Jan Král vs. Štěpán Hazdra 7-4

plate A o 3. místo

Michal Kloiber vs. Štěpán Hazdra 7-6

plate A finále

Anna Králová vs. Jan Král 6-7

plate B semifinále

Nicole Kloiberová vs. Lukáš Svoboda 7-3
Robert David vs. Christophe Bergen 4-7

plate B o 3. místo

Lukáš Svoboda vs. Robert David 3-7

plate B finále

Nicole Kloiberová vs. Christophe Bergen 3-7

Celkové umístění na All-round cupu: 1. Miroslav Havlík 60 bodů 2. Martin Güntner 48 bodů 3. Heinz Hackl 34 bodů 4. David Hajn 31 bodů 5.-6. Christophe Bergen 22 bodů 5.-6. Jan Král 22 bodů 7. Anna Králová 19 bodů 8. Štěpán Hazdra 16 bodů 9. Michal Kloiber 9 bodů 10. Nicole Kloiberová 6 bodů 11. Robert David 5 bodů 12. Lukáš Svoboda 4 body

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK6/6
2.Martin GÜNTNER4/6
3.David HAJN4/5
4.Heinz HACKL3/5
5.Jan KRÁL3/5
6.Anna KRÁLOVÁ2/5
7.Michal KLOIBER2/5
8.Štěpán HAZDRA1/5
9.Christophe BERGEN2/4
10.Nicole KLOIBEROVÁ1/4
11.Robert DAVID1/4
12.Lukáš SVOBODA0/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email