AČMK - turnaje

První golf cup CCCC  - 1. ročník -  6. 6. 2009  (HOŘICE)


singl

funkcionáři
manažer: Stanislav Vorel
ředitel: Leona Vorlová
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: fotbalové hřiště v Bříšťanech
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, kovové, kruhové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 06. června 2009
startovné: l00 Kč CCCC , 150 Kč ostatní
poznámka:
prezentace do 8.30 hod.
začátek v 9.00 hod.


výsledky

skupina A

Štěpán Hazdra vs. Tomáš Rejmont 4-7
Petr Draslar vs. Petr Bárta st. 7-6
Štěpán Hazdra vs. Stanislav Vorel 7-4
Tomáš Rejmont vs. Petr Draslar 7-4
Štěpán Hazdra vs. Petr Bárta st. 7-5
Tomáš Rejmont vs. Stanislav Vorel 7-6
Štěpán Hazdra vs. Petr Draslar 5-7
Petr Bárta st. vs. Stanislav Vorel 7-6
Tomáš Rejmont vs. Petr Bárta st. 7-6
Petr Draslar vs. Stanislav Vorel 7-2

skupina B

Martina Navrátilová vs. Jan Dehner 1-7
Jan Král vs. Milada Bártová 4-7
Martina Navrátilová vs. Dagmar Štěpánková 7-4
Jan Dehner vs. Jan Král 7-3
Martina Navrátilová vs. Milada Bártová 7-2
Jan Dehner vs. Dagmar Štěpánková 7-0
Martina Navrátilová vs. Jan Král 7-4
Milada Bártová vs. Dagmar Štěpánková 3-7
Jan Dehner vs. Milada Bártová 7-1
Jan Král vs. Dagmar Štěpánková 3-7

skupina C

Tomáš Vrtný vs. Petr Bárta ml. 4-7
Jiří Čihák vs. Anna Králová 7-6
Tomáš Vrtný vs. Pavel Štěpánek 7-1
Petr Bárta ml. vs. Jiří Čihák 7-3
Tomáš Vrtný vs. Anna Králová 7-5
Petr Bárta ml. vs. Pavel Štěpánek 7-1
Jiří Čihák vs. Pavel Štěpánek 7-4
Anna Králová vs. Pavel Štěpánek 0-7
Petr Bárta ml. vs. Anna Králová 7-0
Tomáš Vrtný vs. Jiří Čihák 7-5

skupina D

Otakar Stankuš vs. Boris Navrátil 7-3
Leona Vorlová vs. Jan Čihák 6-7
Otakar Stankuš vs. Naděžda Bauerová 7-3
Boris Navrátil vs. Leona Vorlová 7-3
Otakar Stankuš vs. Jan Čihák 7-1
Boris Navrátil vs. Naděžda Bauerová 7-2
Otakar Stankuš vs. Leona Vorlová 7-1
Jan Čihák vs. Naděžda Bauerová 7-3
Boris Navrátil vs. Jan Čihák 3-7
Leona Vorlová vs. Naděžda Bauerová 7-5

čtvrtfinále

Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný 7-4
Tomáš Rejmont vs. Martina Navrátilová 7-3
Petr Bárta ml. vs. Jan Čihák 7-1
Jan Dehner vs. Petr Draslar 7-4

semifinále

Otakar Stankuš vs. Tomáš Rejmont 7-1
Petr Bárta ml. vs. Jan Dehner 7-3

finále

Otakar Stankuš vs. Petr Bárta ml. 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Otakar STANKUŠ7/7
2.Petr BÁRTA ML.6/7
3.-4.Tomáš REJMONT5/6
3.-4.Jan DEHNER5/6
5.-8.Tomáš VRTNÝ3/5
5.-8.Martina NAVRÁTILOVÁ3/5
5.-8.Jan ČIHÁK3/5
5.-8.Petr DRASLAR2/4
9.-20.Štěpán HAZDRA2/4
9.-20.Petr BÁRTA ST.2/5
9.-20.Stanislav VOREL0/4
9.-20.Jan KRÁL0/4
9.-20.Milada BÁRTOVÁ1/4
9.-20.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ2/4
9.-20.Jiří ČIHÁK2/4
9.-20.Anna KRÁLOVÁ1/4
9.-20.Pavel ŠTĚPÁNEK0/4
9.-20.Boris NAVRÁTIL2/4
9.-20.Leona VORLOVÁ1/4
9.-20.Naděžda BAUEROVÁ0/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email