AČMK - hráči


Anna KRÁLOVÁ(66 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2007
  

účastník 47 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 11 (2)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:1)Bárta ml. Petr 
(6.9 %) -1(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 
(3:3)Bárta st. Petr 
(75.2 %) -3O pohár CCCC '06skupina A
 -6O pohár CCCC '08skupina C
 +2tO pohár CCCC '09skupina C
 -3Pohár města Hořic '10plate semifinále
 +16Pohár města Hořice '14skupina B
 +8(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 
(6:2)Bártová Milada 
(90.8 %) -1Pohár města Hořic '091. kolo
 +5Pohár města Hořic '09plate 1. kolo
 +2(t)Hořický Local '10skupina B
 +10Pohár města Hořic '10plate čtvrtfinále
 +1(t)O pohár CCCC '11skupina B
 -6Podzimní CCCC turnaj '112. průchod
 +1(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +5(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 
(1:1)Bauer Petr 
(79.5 %) -3(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina D
 +4Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 
(7:0)Bauerová Naděžda 
(96.6 %) +1tO pohár CCCC '09skupina C
 +11Podzimní CCCC turnaj '115. průchod
 +6Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +19Pohár města Hořice '13skupina B
 +4(t)Podzimní CCCC turnaj '134. průchod
 +11Kroketová Praha '14skupina B
 +22Pohár města Hořice '15skupina B
 
(0:1)Burian Bohumil 
(76.9 %) -7Loser cup '095. průchod
 
(3:1)Čihák Jiří 
(73.7 %) +9(t)Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 +1(t)Loser cup '094. průchod
 -4(t)Telčský pohár '091. průchod
 +10Podzimní CCCC turnaj '10skupina B
 
(1:5)Čihák Jan 
(12 %) -11Podzimní CCCC turnaj '116. průchod
 -20Pohár města Hořice '13skupina B
 -23MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +7Kroketová Praha '14skupina B
 -8Podzimní turnaj CCCC '14finále
 -1(t)O pohár CCCC '16skupina B
 
(1:1)Dehner Jan 
(36.5 %) +1(t)Hořický Local '10skupina B
 -4(t)Kroketová Praha '14skupina B
 
(0:7)Doskočil Václav 
(11.3 %) -23Telčský pohár '092. průchod
 -2(t)INTERCLUB '15CCCC vs. CCDT
 -17MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina B
 -15(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. CCDT
 -11O pohár CCCC '19skupina B
 -24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 -13(p)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19plate A finále
 
(3:5)Draslar Petr 
(76.2 %) +1(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina D
 -6(t)Pohár města Hořic '09plate semifinále
 -8Kroketová Praha '09plate semifinále
 -3(t)Loser cup '092. průchod
 -1O pohár CCCC '12skupina A
 -6(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 +2(t)Kroketová Praha '14skupina B
 +2O pohár CCCC '19plate semifinále
 
(1:7)Hajn David 
(6 %) -11O pohár CCCC '06skupina A
 -5(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -17Telčský pohár '11čtvrtfinále
 -7Svatováclavský turnaj '11Draw finále
 -5Telčský pohár '13finále
 -4Telčský pohár '13finále
 +5Telčský pohár '13finále
 
(2:5)Hajnová Hana 
(28 %) -4O pohár CCCC '06skupina A
 -10Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 -3(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -4(t)Telč croquet '102. průchod
 -5O pohár CCCC '11skupina B
 +6O pohár CCCC '12skupina A
 +6Pohár města Hořice '15finále
 
(1:7)Havlík Miroslav 
(9.1 %) -10Podzimní CCCC turnaj '10semifinále
 +1(t)Svatováclavský turnaj '11Draw semifinále
 -14Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 -5Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 -24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -15Telč croquet all-round cup AC '15čtvrtfinále
 -6Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 -9O pohár CCCC '19skupina B
 
(4:2)Hazdra Štěpán 
(68.6 %) -7Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 -6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +8Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 +10Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 +10Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 +4(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(0:1)Jaroš Robert 
(34.1 %) -11Telč croquet '101. průchod
 
(1:6)Kotyk Michal 
(55.6 %) -13Kroketová Praha '09skupina D
 -1(t)Telč croquet '104. průchod
 -20Pohár města Hořic '10skupina B
 -1Podzimní CCCC turnaj '10skupina B
 -4(t)Pohár města Hořice '13skupina B
 -13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +1(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 
(0:1)Kozlová Hana 
(94.4 %) -3Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 
(6:13)Král Jan 
(53.2 %) -3(t)Telčský pohár '08skupina C
 -5Kroketová Praha '09skupina D
 -6Loser cup '091. průchod
 -2(t)Telčský pohár '093. průchod
 -5(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +4(t)Telč croquet '103. průchod
 -2(t)Kvalifikace na MR 2010 '103. kolo
 -1(T)Podzimní CCCC turnaj '111. průchod
 +2(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 -1(t)O pohár CCCC '13osmifinále
 -4(t)O pohár CCCC '13plate čtvrtfinále
 -7(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +9(t)Podzimní CCCC turnaj '132. průchod
 -4(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 -2(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 +9(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 +1(t)O pohár CCCC '16skupina B
 -3O pohár CCCC '18semifinále
 +10(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(0:1)Kuchta Petr 
(73.8 %) -4Telčský pohár '08skupina C
 
(0:5)Lammin John 
(37.9 %) -11Pohár města Hořice '14skupina B
 -11Kroketová Praha '14skupina B
 -6(t)INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 -14Kroketová Praha '15semifinále
 -14 SPMISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina B
 
(1:4)Marták Ivo 
(9.2 %) -10Telčský pohár '08skupina C
 -6Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 -5Hořický Local '10semifinále
 -20MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 +4(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. SKKS
 
(0:1)Navrátilová Martina 
(42.5 %) -8O pohár CCCC '08skupina C
 
(1:4)Plachý Jiří 
(9.6 %) -9Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 -11Telčský pohár '11plate skupina B
 +1(t)Telčský pohár '13semifinále
 -2(t)Telč croquet all-round cup AC '17semifinále
 -10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19semifinále
 
(1:4)Rejmont Tomáš 
(27.3 %) -6(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -7(t)Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 -8O pohár CCCC '11skupina B
 -4(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +1(t)O pohár CCCC '18skupina B
 
(0:1)Rejmontová Jitka 
(91.6 %) -5(t)Paralelní turnaj CCCC '08skupina D
 
(0:5)Stankuš Otakar 
(19.6 %) -23Pohár města Hořic '10skupina B
 -12Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 -1(t)Kroketová Praha '15skupina B
 -12O pohár CCCC '16semifinále
 -9O pohár CCCC '19plate finále
 
(0:2)Struhala Jaromír 
(50 %) -7O pohár CCCC '08skupina C
 -11Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 
(2:0)Štěpánek Pavel 
(80.3 %) +3Paralelní turnaj CCCC '08skupina D
 +6Podzimní turnaj CCCC '08skupina C
 
(5:8)Štěpánková Dagmar 
(72.4 %) -2(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 -11O pohár CCCC '09skupina C
 -6(t)Telčský pohár '094. průchod
 -4(t)Hořický Local '10skupina B
 -1(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 -3Podzimní CCCC turnaj '114. průchod
 -3O pohár CCCC '12skupina A
 +11Pohár města Hořice '13skupina B
 +10Pohár města Hořice '14plate skupina A
 +5Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 +10Pohár města Hořice '15semifinále
 -2(t)O pohár CCCC '18skupina B
 +3O pohár CCCC '18o 3. místo
 
(5:1)Vorel Stanislav 
(66.8 %) +3(t)Kvalifikace na MR 2010 '102. kolo
 +12Svatováclavský turnaj '11Process 1. kolo
 +5(t)Telčský pohár '13skupina A
 -6(t)Podzimní CCCC turnaj '133. průchod
 +5Podzimní CCCC turnaj '13finále
 +11Podzimní turnaj CCCC '14semifinále
 
(5:0)Vorlová Leona 
(95.5 %) +10(p)Telč croquet '105. průchod
 +8Podzimní CCCC turnaj '113. průchod
 +6(t)Telčský pohár '13skupina A
 +4(t)Podzimní CCCC turnaj '131. průchod
 +13O pohár CCCC '19plate čtvrtfinále
 
(2:1)Vrtný Tomáš 
(49.3 %) -12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +3(t)Kroketová Praha '15skupina B
 +11(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(0:1)Zeman Daniel 
(64.4 %) -12O pohár CCCC '08skupina C
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email