AČMK - hráči


Jan KRÁL(75 let)
Czech Country Croquet Club Hořice
 
 
od r. 2007
  

účastník 44 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 6 (0) / 7 (2)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:1)Bárta ml. Petr 
(6.5 %) -8O pohár CCCC '06skupina B
 +4Hořický Local '10skupina C
 
(1:1)Bárta st. Petr 
(74.1 %) -5Kvalifikace na MR 2008 '08o umístění
 +15(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 
(3:2)Bártová Milada 
(90.3 %) -2Kvalifikace na MR 2008 '08o 7. místo
 +7Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 -2(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 +7(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +6(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 
(1:0)Bauer Petr 
(78.4 %) +3(t)Podzimní CCCC turnaj '133. průchod
 
(6:1)Bauerová Naděžda 
(96.4 %) +2(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 -6(t)O pohár CCCC '11skupina C
 +3O pohár CCCC '12skupina D
 +7(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +14Pohár města Hořice '14plate finále
 +11(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 +5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(2:0)Bauerová Dita 
(82 %) +2tO pohár CCCC '09skupina A
 +6(t)Pohár města Hořic '091. kolo
 
(1:0)Burian Bohumil 
(75.8 %) +1(t)Loser cup '093. průchod
 
(0:1)Cisovská Tereza 
(74.7 %) -6O pohár CCCC '06skupina B
 
(2:0)Čihák Jiří 
(72.5 %) +2tO pohár CCCC '09semifinále
 +8(t)O pohár CCCC '13plate semifinále
 
(0:10)Čihák Jan 
(11.4 %) -6(t)Loser cup '094. průchod
 -5(t)Telčský pohár '092. průchod
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 -3(t)Telčský pohár '11semifinále
 -12Podzimní CCCC turnaj '114. průchod
 -3(t)O pohár CCCC '13čtvrtfinále
 -17MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -14Podzimní turnaj CCCC '14semifinále
 -9O pohár CCCC '16skupina B
 -9(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16čtvrtfinále
 
(0:2)Doskočil Václav 
(10.8 %) -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 -9MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(5:4)Draslar Petr 
(75.1 %) +2(t)O pohár CCCC '09skupina A
 -4(t)Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 -3(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 -2(t)Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +1(T)Podzimní CCCC turnaj '112. průchod
 -9(t)Pohár města Hořice '13skupina A
 +11(t)Pohár města Hořice '14skupina A
 +1(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 +3(t)O pohár CCCC '18skupina A
 
(1:6)Hajn David 
(5.8 %) -13Svatováclavský turnaj '08čtvrtfinále
 -14O pohár CCCC '10skupina A
 -12Telč croquet '101. průchod
 -2O pohár CCCC '12skupina D
 +1(t)Telčský pohár '13skupina B
 -11Pohár města Hořice '14skupina A
 -18Telčský pohár '19o 3. místo
 
(1:4)Hajnová Hana 
(26.8 %) -9Svatováclavský turnaj '08plate finále
 -1(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -21Pohár města Hořic '11skupina B
 -2(t)Pohár města Hořice '15semifinále
 +9(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. CCDT
 
(1:7)Havlík Miroslav 
(7.9 %) -11Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 +1Telčský pohár '11osmifinále
 -8Pohár města Hořic '11plate skupina B
 -8Telč croquet all-round cup AC '12plate finále
 -24MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16skupina D
 -1(t)Telč croquet all-round cup AC '17semifinále
 -21Telčský pohár '19semifinále
 
(5:6)Hazdra Štěpán 
(67.6 %) -7(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +13Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 -4(t)Velikonoční turnaj '09osmifinále
 -11Velikonoční turnaj '09plate semifinále
 +1tO pohár CCCC '09skupina A
 -1(t)Loser cup '092. průchod
 +17(t)Telčský pohár '094. průchod
 -12Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 -5(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 +10Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 +5(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(0:1)Jaroš Robert 
(32.7 %) -4Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 
(2:4)Kotyk Michal 
(54.1 %) -7Kroketová Praha '09skupina D
 -3(t)Telč croquet '102. průchod
 -4(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -17(t)INTERCLUB '15CCCC vs. KKP
 +5(t)INTERCLUB SINGLES AC '18CCCC vs. KKP
 +12MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19plate B semifinále
 
(13:6)Králová Anna 
(48.4 %) +3(t)Telčský pohár '08skupina C
 +5Kroketová Praha '09skupina D
 +6Loser cup '091. průchod
 +2(t)Telčský pohár '093. průchod
 +5(t)O pohár CCCC '10skupina A
 -4(t)Telč croquet '103. průchod
 +2(t)Kvalifikace na MR 2010 '103. kolo
 +1(T)Podzimní CCCC turnaj '111. průchod
 -2(t)Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 +1(t)O pohár CCCC '13osmifinále
 +4(t)O pohár CCCC '13plate čtvrtfinále
 +7(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 -9(t)Podzimní CCCC turnaj '132. průchod
 +4(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 +2(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 -9(t)Pohár města Hořice '15skupina B
 -1(t)O pohár CCCC '16skupina B
 +3O pohár CCCC '18semifinále
 -10(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(1:2)Kuchta Petr 
(72.6 %) +6(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -1Telčský pohár '08skupina C
 -1(t)Kroketová Praha '09plate semifinále
 
(0:3)Marták Ivo 
(8.7 %) -11Telčský pohár '08skupina C
 -11Podzimní turnaj CCCC '08semifinále
 -13MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '13skupina B
 
(1:0)Mátl Jan 
(80.6 %) +12Svatováclavský turnaj '08osmifinále
 
(1:0)Pavlů Michal 
(70.9 %) +3(t)Loser cup '095. průchod
 
(1:9)Plachý Jiří 
(9.1 %) -7(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -4Hořický Local '10skupina C
 -8MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina B
 -1(t)O pohár CCCC '11skupina C
 -15Pohár města Hořic '11skupina B
 -5O pohár CCCC '12skupina D
 -6(t)Telčský pohár '13skupina B
 +3(t)Telčský pohár '13plate finále
 -23Telč croquet all-round cup AC '15osmifinále
 -12pTelč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(3:3)Rejmont Tomáš 
(26.1 %) +1(t)Podzimní CCCC turnaj '07skupina G
 +4(t)Podzimní turnaj CCCC '08čtvrtfinále
 -13O pohár CCCC '09finále
 -4(t)O pohár CCCC '10skupina A
 +1(T)Podzimní CCCC turnaj '115. průchod
 -13Podzimní CCCC turnaj '12skupina A
 
(2:1)Stankuš Otakar 
(18.7 %) +1(t)Telčský pohár '11čtvrtfinále
 -17Pohár města Hořice '13skupina A
 +3(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina B
 
(5:4)Štěpánková Dagmar 
(71.1 %) -1(t)O pohár CCCC '08skupina A
 +1(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +6(t)Kroketová Praha '09plate čtvrtfinále
 -4(t)Telčský pohár '091. průchod
 -7Pohár města Hořic '11plate skupina B
 +6Podzimní CCCC turnaj '113. průchod
 +4(t)O pohár CCCC '13plate finále
 +7(t)Pohár města Hořice '14plate skupina A
 -4(t)Podzimní turnaj CCCC '14skupina B
 
(8:4)Vorel Stanislav 
(65.9 %) +5Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 -3(t)Podzimní turnaj CCCC '08skupina A
 +6Svatováclavský turnaj '08plate semifinále
 -2(t)Hořický Local '10skupina C
 +4O pohár CCCC '11skupina C
 +7(t)Pohár města Hořic '11skupina B
 +10(t)Pohár města Hořice '13skupina A
 +2(t)Podzimní CCCC turnaj '134. průchod
 -3(t)Telč croquet all-round cup AC '15plate semifinále
 -2(t)O pohár CCCC '18skupina A
 +7O pohár CCCC '18o 3. místo
 +10MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19plate B finále
 
(5:0)Vorlová Leona 
(95.4 %) +5(t)Telč croquet '104. průchod
 +12(t)Kvalifikace na MR 2010 '102. kolo
 +14Podzimní CCCC turnaj '116. průchod
 +15Pohár města Hořice '13skupina A
 +9(t)Telčský pohár '13plate semifinále
 
(2:1)Vrtný Tomáš 
(47.7 %) -1(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '16osmifinále
 +14(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 
(0:2)Zeman Daniel 
(63 %) -6Kvalifikace na MR 2008 '08čtvrtfinále
 -4(t)Telč croquet '105. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email