AČMK - turnaje

Golf cup CCCC  - 3. ročník -  21. 5. 2011  (HOŘICE)


singl

funkcionáři
manažer: Leona Vorlová
ředitel: Stanislav Vorel
turn. rozhodčí: Jan Král

propozice
místo: fotbalové hřiště na Gothardu Hořice
kurty: 4 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 94 mm, litinové, křížové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 20. května 2011
startovné: hosté 200,- Kč členové CCCC 150.-
poznámka:
prezence a losování od 8.30 hodin
zahájení turnaje v 9 hodin

s ubytováním hráčů pomůžeme dle zájmu a našich možností

přihlášky možno posílat i na  email vorel@telecom.cz



výsledky

skupina A

Jan Dehner vs. Tomáš Rejmont 5-7
Stanislav Vorel vs. Jan Král 4-7
Jan Dehner vs. Hana Hajnová 4-7
Tomáš Rejmont vs. Stanislav Vorel 7-3
Jan Dehner vs. Jan Král 7-3
Tomáš Rejmont vs. Hana Hajnová 7-4
Jan Dehner vs. Stanislav Vorel 7-4
Jan Král vs. Hana Hajnová 7-4
Tomáš Rejmont vs. Jan Král 7-2
Stanislav Vorel vs. Hana Hajnová 7-3

skupina B

David Hajn vs. Petr Bárta st. 7-1
Milada Bártová vs. Tomáš Hnát 5-7
David Hajn vs. Dagmar Štěpánková 7-3
Petr Bárta st. vs. Milada Bártová 7-3
David Hajn vs. Tomáš Hnát 7-1
Petr Bárta st. vs. Dagmar Štěpánková 6-7
David Hajn vs. Milada Bártová 7-3
Tomáš Hnát vs. Dagmar Štěpánková 2-7
Petr Bárta st. vs. Tomáš Hnát 7-5
Milada Bártová vs. Dagmar Štěpánková 7-6

skupina C

Jan Čihák vs. Naděžda Bauerová 7-4
Boris Navrátil vs. Anna Králová 3-7
Jan Čihák vs. Hynek Bury 7-2
Naděžda Bauerová vs. Boris Navrátil 7-3
Jan Čihák vs. Anna Králová 7-1
Naděžda Bauerová vs. Hynek Bury 6-7
Jan Čihák vs. Boris Navrátil 2-7
Anna Králová vs. Hynek Bury 7-4
Naděžda Bauerová vs. Anna Králová 4-7
Boris Navrátil vs. Hynek Bury 7-2

skupina D

Martina Navrátilová vs. Leona Vorlová 6-7
Petr Kuchta vs. Jiří Čihák 4-7
Martina Navrátilová vs. Petr Draslar 7-4
Leona Vorlová vs. Petr Kuchta 2-7
Martina Navrátilová vs. Jiří Čihák 4-7
Leona Vorlová vs. Petr Draslar 5-7
Martina Navrátilová vs. Petr Kuchta 5-7
Jiří Čihák vs. Petr Draslar 6-7
Leona Vorlová vs. Jiří Čihák 6-7
Petr Kuchta vs. Petr Draslar 7-2

čtvrtfinále

Tomáš Rejmont vs. Petr Kuchta 5-3(t)
Jan Dehner vs. Jiří Čihák 7-4
David Hajn vs. Anna Králová 7-3
Dagmar Štěpánková vs. Jan Čihák 3-7

semifinále

Tomáš Rejmont vs. Jan Dehner 7-3
David Hajn vs. Jan Čihák 7-6
David Hajn vs. Tomáš Rejmont 7-3, 7-5

konečné pořadí soutěže
 
1.David HAJN8/8
2.Tomáš REJMONT6/8
3.-4.Jan DEHNER3/6
3.-4.Jan ČIHÁK4/6
5.-8.Petr KUCHTA3/5
5.-8.Jiří ČIHÁK3/5
5.-8.Anna KRÁLOVÁ3/5
5.-8.Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ2/5
9.-20.Stanislav VOREL1/4
9.-20.Jan KRÁL2/4
9.-20.Hana HAJNOVÁ1/4
9.-20.Naděžda BAUEROVÁ1/4
9.-20.Boris NAVRÁTIL2/4
9.-20.Hynek BURY1/4
9.-20.Petr BÁRTA ST.2/4
9.-20.Tomáš HNÁT1/4
9.-20.Milada BÁRTOVÁ1/4
9.-20.Martina NAVRÁTILOVÁ1/4
9.-20.Leona VORLOVÁ1/4
9.-20.Petr DRASLAR2/4
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email