AČMK - hráči


Miroslav HAVLÍK(43 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2005
  

účastník 27 turnajů, z toho 8x vítěz turnaje a 10x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 17 (9) / 3 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:0)Bártová Milada 
(96.2 %) 7-1Mistrovství republiky GC '17skupina B
 
(7:0)Bauerová Naděžda 
(96 %) 7-1Golf cup CCCC '12čtvrtfinále
 7-3Pražský golf kroket '13skupina B
 7-4Golf cup CCCC '15skupina A
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-5Golf cup CCCC '18skupina A
 7-2Pražský golf kroket '19čtvrtfinále
 7-3Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:0)Bezdíčková Dana 
(97.7 %) 7-5 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 
(2:0)Čihák Jiří 
(93.1 %) 7-4Golf cup CCCC '12skupina D
 7-2Pražský golf kroket '13skupina B
 
(5:3)Čihák Jan 
(77.9 %) 7-4Pražský golf kroket '11semifinále
 7-2Mistrovství republiky GC '11skupina A
 5-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 6-7Pražský golf kroket '13semifinále
 5-7Pražský golf kroket '14semifinále
 7-3Pražský golf kroket '15semifinále
 7-6Golf cup CCCC '15finále
 7-4Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(2:0)Čížková Zdenka 
(99.1 %) 7-1Pražský golf kroket '11skupina D
 7-2 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 
(3:0)David Robert 
(95.2 %) 7-3Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14semifinále
 7-2Mistrovství republiky GC '14skupina C
 7-2Golf cup CCCC '15čtvrtfinále
 
(5:1)Dehner Jan 
(89.4 %) 7-5Pražský golf kroket '11čtvrtfinále
 7-2Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-4 Mill Cup Open '13každý s každým
 7-5Mistrovství republiky GC '14skupina C
 7-4Pražský golf kroket '15čtvrtfinále
 5-7Mistrovství republiky GC '17skupina B
 
(2:0)Dehnerová Kateřina 
(98 %) 7-2Mistrovství republiky GC '17skupina B
 7-2Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 
(4:1)Doskočil Václav 
(77.5 %) 7-3Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14čtvrtfinále
 7-4Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 1-7Mistrovství republiky GC '20semifinále
 7-2Mistrovství republiky GC '20semifinále
 7-5Mistrovství republiky GC '20semifinále
 
(4:0)Draslar Petr 
(97 %) 7-1Golf cup CCCC '12skupina D
 7-3Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina B
 7-4Mistrovství republiky GC '17skupina B
 7-3Golf cup CCCC '18skupina A
 
(2:0)Güntner Martin 
(98.3 %) 7-5Telč croquet all-round cup GC '20finále
 7-5Telč croquet all-round cup GC '20finále
 
(1:0)Hackl Heinz 
(98.6 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '20semifinále
 
(7:2)Hajn David 
(80.6 %) 7-5SOMT Net golf cup '10skupina A
 7-5Pražský golf kroket '11skupina D
 10-6Telč croquet all-round cup GC '12semifinále
 7-4Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-4Telč croquet all-round cup GC '16skupina A
 2-7Telč croquet all-round cup GC '16finále
 6-7Telč croquet all-round cup GC '16finále
 7-5Pražský golf kroket '19finále
 7-4Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:2)Hajnová Hana 
(96.1 %) 7-2SOMT Net golf cup '10skupina A
 4-7Mistrovství republiky GC '11osmifinále
 6-7Mistrovství republiky GC '11osmifinále
 
(6:1)Hazdra Štěpán 
(94.5 %) 7-3SOMT Net golf cup '10čtvrtfinále
 7-0Mistrovství republiky GC '11skupina A
 7-6Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 7-3Telč croquet all-round cup GC '16semifinále
 4-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-0Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 
(1:0)Hopkins David 
(98.4 %) 7-4Mill Cup Open '12Draw semifinále
 
(0:1)Jackson Carole 
(98.1 %) 7-10Mill Cup Open '12finále
 
(1:0)Kaltenthaler Sabine 
(98.7 %) 7-3Mill Cup Open '12Draw 1. kolo
 
(1:2)Kirsten Alexander 
(96 %) 7-5Mill Cup Open '12Draw finále
 3-7 Mill Cup Open '13finále
 5-7 Mill Cup Open '13každý s každým
 
(2:0)Kloiber Michal 
(97.8 %) 7-6Telč croquet all-round cup GC '19skupina B
 7-4Telč croquet all-round cup GC '20čtvrtfinále
 
(1:0)Kloiberová Nicole 
(98.9 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '20skupina A
 
(13:2)Kotyk Michal 
(90.3 %) 6-7Pražský golf kroket '11skupina D
 5-7Pražský golf kroket '11finále
 7-3Pražský golf kroket '11finále
 7-4Pražský golf kroket '11finále
 7-3Kvalifikace na Mistrovství republiky v GC '111. kolo
 7-5Kvalifikace na Mistrovství republiky v GC '111. kolo
 7-1Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-2Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14finále
 7-4Golf cup CCCC '15semifinále
 7-6INTERCLUB SINGLES GC '15CCDT vs. KKP
 7-3Telč croquet all-round cup GC '16skupina A
 7-3Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-2Mistrovství republiky GC '17skupina B
 7-1Pražský golf kroket '19skupina B
 7-1Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20semifinále
 
(2:0)Kotyková Lucie 
(97.3 %) 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 7-3Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina A
 
(9:0)Král Jan 
(84.3 %) 10-3Telč croquet all-round cup GC '12čtvrtfinále
 7-4Pražský golf kroket '13čtvrtfinále
 7-2Telč croquet all-round cup GC '15čtvrtfinále
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-2Mistrovství republiky GC '17semifinále
 7-4Golf cup CCCC '18skupina A
 7-6Pražský golf kroket '19semifinále
 7-4Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20čtvrtfinále
 7-5Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:0)Král st. Jan 
(98.6 %) 7-1Golf cup CCCC '18skupina A
 
(2:0)Králová Alena  
(99.1 %) 7-2Golf cup CCCC '15skupina A
 7-1Golf cup CCCC '18skupina A
 
(6:0)Králová Anna 
(91.3 %) 7-4Golf cup CCCC '15skupina A
 7-6Telč croquet all-round cup GC '15skupina A
 7-6INTERCLUB SINGLES GC '15CCCC vs. CCDT
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-4Pražský golf kroket '19skupina B
 7-4Telč croquet all-round cup GC '20skupina A
 
(1:0)Kuchta Petr 
(96.2 %) 7-5Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina B
 
(2:0)Lammin John 
(94 %) 7-1Pražský golf kroket '14čtvrtfinále
 7-3Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina B
 
(1:0)Lehmann Anne 
(97.9 %) 7-4 Mill Cup Open '13každý s každým
 
(1:0)Milostný David 
(98.5 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '15skupina A
 
(1:0)Navrátilová Adéla 
(97 %) 7-6Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina A
 
(1:0)Pažďora Patrik 
(96.5 %) 7-2 Mill Cup Open '13každý s každým
 
(4:1)Pažďora Miroslav 
(87.2 %) 7-1SOMT Net golf cup '10skupina A
 7-3SOMT Net golf cup '10semifinále
 6-7Mill Cup Open '12Process 1. kolo
 7-6 Mill Cup Open '13semifinále
 7-3 Mill Cup Open '13každý s každým
 
(3:0)Pažďorová Alena 
(96.5 %) 7-3Pražský golf kroket '11skupina D
 7-2 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 
(1:0)Pešková Ekaterina 
(95.5 %) 7-3 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12semifinále
 
(3:4)Plachý Jiří 
(86.9 %) 3-7Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 5-7Mistrovství republiky GC '14semifinále
 6-7Mistrovství republiky GC '14semifinále
 4-7Telč croquet all-round cup GC '15semifinále
 7-4Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 7-6Telč croquet all-round cup GC '19finále
 7-4Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:0)Radová Marion 
(98.2 %) 7-4Pražský golf kroket '14skupina B
 
(1:0)Rákosník Josef 
(98.5 %) 7-4Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:0)Rejmont Tomáš 
(88.8 %) 7-5Golf cup CCCC '12semifinále
 
(4:10)Stankuš Otakar 
(55.5 %) 4-7SOMT Net golf cup '10semifinále
 5-7SOMT Net golf cup '10semifinále
 6-7Mistrovství republiky GC '11skupina A
 5-7Golf cup CCCC '12finále
 7-10Telč croquet all-round cup GC '12finále
 7-6Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-1 Mill Cup Open '13každý s každým
 2-7Pražský golf kroket '15finále
 5-7Telč croquet all-round cup GC '17každý s každým
 4-7Mistrovství republiky GC '17finále
 4-7Mistrovství republiky GC '17finále
 4-7Golf cup CCCC '18semifinále
 7-3Mistrovství republiky GC '20finále
 7-4Mistrovství republiky GC '20finále
 
(1:0)Struhalová Dana 
(98.5 %) 7-1Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina A
 
(3:0)Štěpánková Dagmar 
(89.6 %) 7-4Golf cup CCCC (kvalifikace MČr GC 2014) '14skupina B
 7-5Golf cup CCCC '18skupina A
 7-4Mistrovství republiky GC '20skupina B
 
(1:0)Thompson Graham 
(98.7 %) 7-4Mill Cup Open '12Draw čtvrtfinále
 
(3:0)Tomášková Darina 
(97.7 %) 7-2 Kvalifikační turnaj pro Mill Cup Open '12skupina A
 7-4Pražský golf kroket '14skupina B
 7-3Mistrovství republiky GC '14skupina C
 
(1:0)Voitl Karel 
(98.8 %) 7-1Pražský golf kroket '13skupina B
 
(6:1)Vorel Stanislav 
(78.9 %) 7-2Mistrovství republiky GC '14čtvrtfinále
 7-3Mistrovství republiky GC '14čtvrtfinále
 7-4Pražský golf kroket '15skupina B
 7-5Golf cup CCCC '15skupina A
 5-7Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20finále
 7-2Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20finále
 7-5Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20finále
 
(4:0)Vorlová Leona 
(98.4 %) 7-2Pražský golf kroket '15skupina B
 7-2Mistrovství republiky GC '17skupina B
 7-2Pražský golf kroket '19skupina B
 7-1Memoriál J. Struhaly a B. Navrátila '20skupina A
 
(3:0)Vrtný Tomáš 
(95.9 %) 7-4Telč croquet all-round cup GC '13každý s každým
 7-0 Mill Cup Open '13každý s každým
 7-1Telč croquet all-round cup GC '15skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email